UPweb seo

Cílem produktu je získát zásadní podíl nalezitelnosti Vaší webové stránky nebo e-shopu ve vyhledávačích na vyhledávací dotazy, které jsou pro Váš byznys stěžejní. Během 3-12 měsíců bude Váš web vidět na zásadní klíčová slova (vyhledávací dotazy), která používají Vaši zákazníci při vyhledávání Vašich produktů a služeb. Nalezitelnost je však třeba dlouhodobě podporovat a optimalizovat. Proto společně nastavíme rozumnou míru práce na dlouhodobé strategii SEO.

Cena od 15 000,- Kč + měsíční poplatek

Výhody produktu

 • Váš web bude fungovat jako automat a obchodník v jednom
 • budete nalezitelní ve vyhledávačích
 • najdou Vás lidé, kteří chtějí, co nabízíte

Průběh spolupráce

 1. Budeme si upřesňovat, která klíčová slova jsou pro Váš byznys stěžejní. V případě, že jste si předtím objednali produkt UPweb pozice, využijeme i těchto výsledků analýz. Zjistíme náročnost celkové analýzy SEO.
 2. Vytvoříme dohodu o dodání produktu UPweb pozice.
 3. Zaplatíte 50% zálohu (min. 7.500 Kč).
 4. Provedeme kompletní analýzu klíčových slov.
 5. Seznam vyhledávacích dotazů (klíčových slov) podrobíme testu pozic ve vyhledávačích. Získáme údaje o konkurenci, PPC reklamách a vytěžíme maximum informací pro následnou práci na SEO webu nebo e-shopu.
 6. Zavoláme si vzdáleným on-line hovorem nebo uskutečníme osobní setkání, při kterém Vám sdělíme výsledky SEO analýzy a náročnosti práce nutné k dosáhnutí kýžených výsledků.
 7. Kompletní analýzu Vám poté předáme ve srozumitelné podobě v excelu nebo google tabulce včetně komentáře.
 8. Domluvíme se na dlouhodobé spolupráci a cenové relaci udržování SEO po dosáhnutí výsledků, která je účtována měsíčním paušálem.
 9. Uděláte s námi video interview nebo nám sepíšete doporučení, jak naše spolupráce probíhala.